www.meistras1.lt 8-677-72 100

MEISTRAS Į NAMUS AR VERSLĄ PIGIAU – VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE IR KITUOSE MIESTUOSE

LED lemputes

 • Palankiausio elektros tarifų plano skaičiuoklė
 • Kenkėjų daroma žala ir jų platinamos ligos
 • Šilumos taupymas. Kaip gyventi šilčiau ir mokėti mažiau
 • Pastatų hidroizoliacija iš vidaus
 • Elektros energijos taupymo skaičiuoklė
 • Fluorescencinės lempos. Fluorescencinių lempučių privalumai ir trūkumai
 • Energijos taupymas
 • Šaltas asfaltas– paprastas, kokybiškas ir nebrangus duobių remontas
 • LED lemputes


  Kas yra tas šviesos diodas (LED)? Šviesos diodas tai elektros prietaisas paverčiantis elektros energiją į šviesos srautą. Analogiškai kaip paprasta kaitrinė lemputė. Šviesos diodas yra sudarytas iš keleto plonų puslaidininkinių sluoksnių prie kurių yra prijungti elektriniai kontaktai. Tekant srovei per šiuos kristalus elektrinė energija yra paverčiama šviesa. Priklausomai nuo to iš kokių medžiagų yra pagaminti puslaidininkiniai kristalai, tokia spalva ir šviečia diodas. Baltos šviesos dioduose naudojamos specialios medžiagos kurios sumaišo mėlyną ir geltoną spalvas, todėl mes matome, kad diodas šviečia baltai. Šios medžiagos leidžia pasirinkti norimos spalvos atspalvius nekeičiant gamybos technologijos. T.y. galima pasirinkti tą pačią baltą spalvą tik su rausvesniu ar su melsvesniu atspalviu. Taigi atsiveria labai plačios galimybės renkantis ne tik spalvas bet ir atspalvius.

  Vienas iš didžiausių diodinių šviestuvų privalumų – taupumas. 1W didelio našumo diodas kokybiškai pakeičia 10W kaitrinę lemputę. Taigi, pasikeitę šviestuvus su kaitrinėmis lempomis į diodinius, Jūs galite 10 kartų sumažinti savo išlaidas skirtas apšvietimui.

  Kitas diodinių šviestuvų privalumas – greitas įsižiebimas. Jums nereikia laukti kol pamirkčiojusi už sidegs liuminescencijos lempa arba kol kompaktinė liuminescencinė lemputė pasieks maksimalų intensyvumą. Šviesos diodai maksimalų intensyvumą pasiekia akimirksniu (per kelias nanosekundes).

  Daugelis ekspertų kaip pagrindinį diodų trūkumą mini jų kryptingumą, t.y. diodai šviečia tik-tam tikru kampu. Šiuo metu ši problema tapo išsprendžiama įvairių lęšių pagalba. Pagal Jūsų poreikius į šviestuvą galėsime įdėti lęšius, kurie gali tolygiai paskirstyti šviesą ant paviršiaus, sukoncentruoti šviesą į vieną tašką arba apšviesti juostele. Tai yra labai patogu, kai Jūs norite paryškinti kokį nors objektą.

  Kitas, nenuginčijamas diodų pliusas – jų degimo trukmė nepriklauso nuo įjungimų/išjungimų skaičiaus. Jūs puikiai atsimenate tuos atvejus, kai lemputė perdega įjungimo ar išjungimo metu. Tai nemalonus įvykis, kartais net kupinas išgąsčio. Mūsų siūlomi diodiniai šviestuvai negali perdegti, nes turi patikimą apsaugą, nuo srovės šuoliukų.

  Kalbant apie ilgaamžiškumą, tarp šiuo metu rinkoje siūlomų, diodiniai šviestuvai yra patys ilgaamžiškiausi apšvietimo prietaisai. Jų veikimo laikas apibūdinamas šviesos intensyvumo sumažėjimu iki 70%. T.y. kai šviestuvo skleidžiamos šviesos intensyvumas sumažėja iki 70% mes rekomenduosime jį pasikeisti nauju arba pasikeisti šviestuvo diodus. Tai nereiškia, kad jis už ges, tiesiog jo efektyvumas taps mažesnis. Todėl prieš įsigydami diodinį šviestuvą nepamiškite pasiteirauti per kiek laiko šviesos intensyvumas sumažės iki 70%. Šis laikas, šviestuvuose su kokybiškais šviesos diodais, turėtų būti ne mažesnis nei 60000 valandų. Kol pasieks šią ribą, šviestuvas turėtų degti 12 metų po 12 valandų per parą. Tokiu būdu Jūs ilgam pamiršite perdegusių lempučių keitimą, o ž emiau pateikiamoje lentelėje Jūs pamatysite ekonominę naudą gaunamą jau per pirmus metus.

  ELEKTROS SUVARTOJIMO PALYGINIMAS, kai 1kWh kaina 0,45Lt

  5W diodinis šviestuvas

  50W halogenas

  Per metus šviečiant po 6val. per pa

  4,92Lt

  49,20Lt

  Per 12metų šviečiant po 6val. per pa

  59,10Lt

  591,00Lt

  *12metų nereikės keisti lempučių

  Taip pat ne mažesnės svarbos dalykas yra apšvietimo prietaisui suteikiama garantija. Jei garantija yra suteikiama tik vieneriems metams, tai gali rodyti, kad pardavėjas nepasitiki produkto kokybe. Arba žvilgtelėjus į kompaktinių liuminescencinių lempų pakuotes, pamatysime, kad suteikiama garantija ne tokia ir trumpa (6-8 metai). Bet dažniausiai šis reklaminis šūkis yra pažymėtas „žvaigždute“. Po šia žvaigždute slepiasi tam tikras apribojimas. Yra teigiama, kad ši garantija galioja, jei Jūs lemputę naudosite ne daugiau 3 valandų per parą. Taigi, paimti pinigus už prekę sugeba visi, o garantuoti prekės kokybę ir ilgaamžį veikimą – ne kiekvienas. Mūsų įmonė diodiniams šviestuvams suteikia nuo 3 iki 5 metų garantiją.

  Atsiradus šviestuvams su diodais, atsirado galimybė valdyti jų skleidž iamos šviesos intensyvumą. Daugelis sakys, kad jokia čia naujovė, nes tiek halogeninių, tiek liuminescencinių lempų intensyvumą galima reguliuoti jau seniai. Bet diodiniuose šviestuvuose, mažinant šviesos intensyvumą, dar galima sutaupyti elektros energijos, nes mažėjant intensyvumui proporcingai mažėja ir elektros sąnaudos. Tuo tarpu, tiek liuminescencinės, tiek halogeninės lempos, sumažinus įtampą, suvartoja daugiau elektros energijos. Atrodytų, kad tai yra nelogiška, bet iš tiesų šios lempos ima veikti ne optimaliu režimu ir pradeda vartoti daugiau elektros energijos nei nurodyta techniniame pase. Taip pat jose nėra galimybės tolygiai keisti šviesos intensyvumo nuo 0 iki 100%. Ties mažais intensyvumais jos ima mirgėti ir trūkčioti. Tuo tarpu, diodiniuose šviestuvuose šios problemos nėra. Maža to, Jūs galite programuoti „temas“, t.y. „nakties režimas“ – 2% šviesos intensyvumo, „grįžau iš darbo“ – 80% šviesos intensyvumo, „svečiai“ – 100% šviesos intensyvumo, „pasimatymas“ – 30% šviesos intensyvumo ir t.t. Kol kas mes kalbame tik apie šviesos intensyvumo kaitą, bet lygiai taip pat Jūs galite žaisti ir su spalvomis. Tas pačias temas galite pagraž inti norimais atspalviais arba galite kasdien susikurti Jūsų nuotaiką atspindintį apšvietimą. Jei šiuo metu negalite sau leisti įsigyti šviestuvo su efektų valdymo galimybe, tai ne bėda, Jūs tai galėsite padaryti ir vėliau. Mūsų įmonė Jums pasiūlys lengvai integruojamus valdymo blokelius.

  Diodiniai šviestuvai yra saugus būdas apšviesti savo būstą. Diodinius šviestuvus galite jungti prie žemos įtampos maitinimo šaltinių (24, 12 ar 5 V). Jei neišmanote apie laidų sujungimus, tai Jums padės patyręs elektrikas, kuris įmontuos įtampą žeminantį transformatorių (iš 220 į 24 arba 12 V), o toliau laidus galėsite susikomutuoti patys vadovaudamiesi pateiktomis instrukcijomis.

  Vardinant diodinių šviestuvų privalumus, reikia paminėti ir tai, kad jie neturi savyje žmogui kenksmingų medžiagų. Tuo tarpu tiek liuminescencinės tiek vadinamos „taupančios“ kompaktinės liuminescencinės lempos turi savyje gyvsidabrio. Apie gyvsidabrio garų kenksmingumą mes nekalbėsim, bet reikia pridurti, kad tos pačios liuminescencinės lempos yra naudojamos ir soliariumuose. Tik jose nėra liuminoforų (medžiagų, kurios paverčia ultravioletinę spinduliuotę regimąja šviesa). Taigi, pasenusios liuminescencinės lempos spinduliuoja žmogaus regai ir odai kenksmingus ultravioletinius spindulius. Baltos spalvos diodai neturi šios kenksmingos komponentės. Diodo spektre nėra ne tik žmogui kenksmingos ultravioletinės komponentės, bet ir infraraudonosios (kitaip tariant, diodai nespinduliuoja šilumos). Infraraudonąją spektrinę komponentė turi visos kaitrinės ir halogeninės lemputės (kaitrinė lempa 95% elektros energijos paverčia šiluma). Jūs turbūt pastebėjote, kad kai jos veikia prie jų neįmanoma prisiliesti, nes yra nusideginimo galimybė. Arba karštą vasaros vakarą net nesinori įsijungti šviesų, nes jos dar labiau kaitina kambarį. Jeigu Jūs kondicionuojate savo patalpas, tai kondicionieriai yra papildomai apkraunami, nes reikia pašalinti nuo lempų sklindančią šilumą. Šiuo atveju geriausia išeitis – diodiniai šviestuvai. Jie ne tik sumažins Jūsų išlaidas elektros energijai, bet ir netyčia prie jų prisilietę Jūs nenudegsite (šviestuvo temperatūra nepakyla aukščiau +40°C).

  Taip pat reikia prisiminti, kad visos lempos turi dūžtančią kolbą. Jei turite judrius vaikus arba jei patys netyčia numestumėte ant žemės lemputę ji greičiausiai suduš. Pavojus kils ne tik susipjaustyti, bet ir apsinuodyti gyvsidabrio garais. Šiuo požiūriu diodai yra žymiai pranašesni, nes juose nėra dūžtančių dalių ir jie patys yra atsparūs agresyviai aplinkai. Juos netgi galima naudoti ant sunkiosios kelių priežiūros technikos. Halogeniniai žibintai neatlaiko vibracijų ir momentaliai perdega, o šviesos diodai patikimai veikia toliau.

  Kaip jau anksčiau buvo minėta, diodiniai šviestuvai labai taupiai vartoja elektros energiją ir mažina Jūsų išlaidas. O pažvelgus globaliau, Jūs ne tik mažinate savo išlaidas, bet ir mažinate į atmosferą išmetamo anglies dvideginio kiekį (kitaip dar vadinamas „šiltnamio“ dujos). Lietuvoje pagaminus 1kWh elektros energijos į atmosferą išmetama 0,5 kilogramo anglies dvideginio (Lietuvoje 30% elektros energijos pagaminama šiluminėse elektrinėse deginant kietą arba skystą kurą). Taigi, apšvietimui naudodami šviesos diodus Jūs prisidėsite prie šiltnamio efekto mažinimo. Kartu gyvenkime švaresnėje aplinkoje ir džiaukimės šviesos diodų teikiamais privalumais.

  Bendrai taikomų apšvietimo normų lentelė skirta patalpų, kurių lubos ne aukštesnės nei 3 m, apšvietimu

  Patalpų tipas

  Rekomenduojamas LED lempų galingumas norint apšviesti patalpos 1 m2

  Patalpos, kur naudojama pritemdyta šviesa

  Miegamasis

  1 – 1,2 W

  Vidutinio apšviestumo patalpos

  Sanitarinis mazgas, darbo kabinetas, vaikų kambarys

  1,5 – 1,8 W

  Ryškiausiai apšviečiamos patalpos

  Svetainė

  2 W

  Šis, rekomenduojamas apšviestumas turėtų būti taikomas didelio galingumo ir didelio našumo aukštos kokybės diodams. Todėl prieš įsigydami Jums patinkantį šviestuvą pasidomėkite ne tik diodų kilmės šalimi, bet ir jų našumu. Kokybiškų diodų efektyvumas apibūdinamas liumenų iš elektros energijos vato santykiu, t.y. kokį Jūs gausite šviesos srautą suvartoję 1 W elektros. Kokybiškų diodų efektyvumas yra didesnis nei 100 liumenų/W. Jei šis santykis yra mažesnis, tai Jums reikės suvartoti daugiau elektros energijos norint turėti tokį patį apšviestumą, kaip su kokybiškais diodais.

  DĖMESIO! Pateikti skaičiavimai tinka tik kokybiškiems PHILIPS-LUMILEDS diodams. Įspėjame, kad kiti parduodami diodai gali būti su ženkliai prastesnėmis charakteristikomis. Iki 3 kartų mažesniu ryškumu ir iki 10 kartų trumpesniu švietimo resursu.

  Trumpai apie tai ko reikėtų pasiklausti šviestuvų pardavėjo prieš perkant diodinius šviestuvus:
  1. Ar pardavėjas žino kokio gamintojo diodai naudojami šviestuve?
  2. Ar pardavėjas žino koks yra diodų našumas?
  3. Ar išspręstas diodų aušinimo klausimas?
  4. Ar yra galimybė rinktis lęšius, dedamus ant diodo?
  5. Kokia garantija Jums bus suteikta?
  6. Ar yra galimybė valdyti šviestuvų efektus?
  7. Ar galima bus pasikeisti diodus pasibaigus jų tarnavimo laikui?

  Užsisakykite meistro paslaugas dabar, spausdami čia.- PASLAUGOS UŽSAKYMAS.
  Visos meistras1.lt paslaugos.

  Kas yra tas šviesos diodas? Šviesos diodas tai elektros prietaisas paverčiantis elektros energiją į
  šviesos srautą. Analogiškai kaip paprasta kaitrinė lemputė. Šviesos diodas yra sudarytas iš keleto plonų
  puslaidininkinių sluoksnių prie kurių yra prijungti elektriniai kontaktai. Tekant srovei per šiuos kristalus
  elektrinė energija yra paverčiama šviesa. Priklausomai nuo to iš kokių medžiagų yra pagaminti
  puslaidininkiniai kristalai, tokia spalva ir šviečia diodas. Baltos šviesos dioduose naudojamos specialios
  medžiagos kurios sumaišo mėlyną ir geltoną spalvas, todėl mes matome, kad diodas šviečia baltai. Šios
  medžiagos leidžia pasirinkti norimos spalvos atspalvius nekeičiant gamybos technologijos. T.y. galima
  pasirinkti tą pačią baltą spalvą tik su rausvesniu ar su melsvesniu atspalviu. Taigi atsiveria labai plačios
  galimybės renkantis ne tik spalvas bet ir atspalvius.
  Vienas iš didžiausių diodinių šviestuvų privalumų – taupumas. 1W didelio našumo diodas
  kokybiškai pakeičia 10W kaitrinę lemputę. Taigi, pasikeitę šviestuvus su kaitrinėmis lempomis į
  diodinius, Jūs galite 10 kartų sumažinti savo išlaidas skirtas apšvietimui.
  Kitas diodinių šviestuvų privalumas – greitas įsižiebimas. Jums nereikia laukti kol pamirkčiojusi
  už sidegs liuminescencijos lempa arba kol kompaktinė liuminescencinė lemputė pasieks maksimalų
  intensyvumą. Šviesos diodai maksimalų intensyvumą pasiekia akimirksniu (per kelias nanosekundes).
  Daugelis ekspertų kaip pagrindinį diodų trūkumą mini jų kryptingumą, t.y. diodai šviečia tik-tam
  tikru kampu. Šiuo metu ši problema tapo išsprendžiama įvairių lęšių pagalba. Pagal Jūsų poreikius į
  šviestuvą galėsime įdėti lęšius, kurie gali tolygiai paskirstyti šviesą ant paviršiaus, sukoncentruoti šviesą į
  vieną tašką arba apšviesti juostele. Tai yra labai patogu, kai Jūs norite paryškinti kokį nors objektą.
  Kitas, nenuginčijamas diodų pliusas – jų degimo trukmė nepriklauso nuo įjungimų/išjungimų
  skaičiaus. Jūs puikiai atsimenate tuos atvejus, kai lemputė perdega įjungimo ar išjungimo metu. Tai
  nemalonus įvykis, kartais net kupinas išgąsčio. Mūsų siūlomi diodiniai šviestuvai negali perdegti, nes turi
  patikimą apsaugą, nuo srovės šuoliukų.
  Kalbant apie ilgaamžiškumą, tarp šiuo metu rinkoje siūlomų, diodiniai šviestuvai yra patys
  ilgaamžiškiausi apšvietimo prietaisai. Jų veikimo laikas apibūdinamas šviesos intensyvumo sumažėjimu
  iki 70%. T.y. kai šviestuvo skleidžiamos šviesos intensyvumas sumažėja iki 70% mes rekomenduosime jį
  pasikeisti nauju arba pasikeisti šviestuvo diodus. Tai nereiškia, kad jis už ges, tiesiog jo efektyvumas taps
  mažesnis. Todėl prieš įsigydami diodinį šviestuvą nepamiškite pasiteirauti per kiek laiko šviesos
  intensyvumas sumažės iki 70%. Šis laikas, šviestuvuose su kokybiškais šviesos diodais, turėtų būti ne
  mažesnis nei 60000 valandų. Kol pasieks šią ribą, šviestuvas turėtų degti 12 metų po 12 valandų per parą.
  Tokiu būdu Jūs ilgam pamiršite perdegusių lempučių keitimą, o ž emiau pateikiamoje lentelėje Jūs
  pamatysite ekonominę naudą gaunamą jau per pirmus metus.
  Taip pat ne mažesnės svarbos dalykas yra apšvietimo prietaisui suteikiama garantija. Jei garantija
  yra suteikiama tik vieneriems metams, tai gali rodyti, kad pardavėjas nepasitiki produkto kokybe. Arba
  žvilgtelėjus į kompaktinių liuminescencinių lempų pakuotes, pamatysime, kad suteikiama garantija ne
  tokia ir trumpa (6-8 metai). Bet dažniausiai šis reklaminis šūkis yra pažymėtas „žvaigždute“. Po šia
  žvaigždute slepiasi tam tikras apribojimas. Yra teigiama, kad ši garantija galioja, jei Jūs lemputę
  naudosite ne daugiau 3 valandų per parą. Taigi, paimti pinigus už prekę sugeba visi, o garantuoti prekės
  kokybę ir ilgaamžį veikimą – ne kiekvienas. Mūsų įmonė diodiniams šviestuvams suteikia nuo 3 iki 5
  metų garantiją.
  Atsiradus šviestuvams su diodais, atsirado galimybė valdyti jų skleidž iamos šviesos intensyvumą.
  Daugelis sakys, kad jokia čia naujovė, nes tiek halogeninių, tiek liuminescencinių lempų intensyvumą
  galima reguliuoti jau seniai. Bet diodiniuose šviestuvuose, mažinant šviesos intensyvumą, dar galima
  sutaupyti elektros energijos, nes mažėjant intensyvumui proporcingai mažėja ir elektros sąnaudos. Tuo
  tarpu, tiek liuminescencinės, tiek halogeninės lempos, sumažinus įtampą, suvartoja daugiau elektros
  energijos. Atrodytų, kad tai yra nelogiška, bet iš tiesų šios lempos ima veikti ne optimaliu režimu ir
  pradeda vartoti daugiau elektros energijos nei nurodyta techniniame pase. Taip pat jose nėra galimybės
  tolygiai keisti šviesos intensyvumo nuo 0 iki 100%. Ties mažais intensyvumais jos ima mirgėti ir
  trūkčioti. Tuo tarpu, diodiniuose šviestuvuose šios problemos nėra. Maža to, Jūs galite programuoti
  „temas“, t.y. „nakties režimas“ – 2% šviesos intensyvumo, „grįžau iš darbo“ – 80% šviesos intensyvumo,
  „svečiai“ – 100% šviesos intensyvumo, „pasimatymas“ – 30% šviesos intensyvumo ir t.t. Kol kas mes
  kalbame tik apie šviesos intensyvumo kaitą, bet lygiai taip pat Jūs galite žaisti ir su spalvomis. Tas pačias
  temas galite pagraž inti norimais atspalviais arba galite kasdien susikurti Jūsų nuotaiką atspindintį
  apšvietimą. Jei šiuo metu negalite sau leisti įsigyti šviestuvo su efektų valdymo galimybe, tai ne bėda,
  Jūs tai galėsite padaryti ir vėliau. Mūsų įmonė Jums pasiūlys lengvai integruojamus valdymo blokelius.
  Diodiniai šviestuvai yra saugus būdas apšviesti savo būstą. Diodinius šviestuvus galite jungti prie
  žemos įtampos maitinimo šaltinių (24, 12 ar 5 V). Jei neišmanote apie laidų sujungimus, tai Jums padės
  patyręs elektrikas, kuris įmontuos įtampą žeminantį transformatorių (iš 220 į 24 arba 12 V), o toliau
  laidus galėsite susikomutuoti patys vadovaudamiesi pateiktomis instrukcijomis.
  Vardinant diodinių šviestuvų privalumus, reikia paminėti ir tai, kad jie neturi savyje žmogui
  kenksmingų medžiagų. Tuo tarpu tiek liuminescencinės tiek vadinamos „taupančios“ kompaktinės
  liuminescencinės lempos turi savyje gyvsidabrio. Apie gyvsidabrio garų kenksmingumą mes nekalbėsim,
  bet reikia pridurti, kad tos pačios liuminescencinės lempos yra naudojamos ir soliariumuose. Tik jose
  nėra liuminoforų (medžiagų, kurios paverčia ultravioletinę spinduliuotę regimąja šviesa). Taigi,
  pasenusios liuminescencinės lempos spinduliuoja žmogaus regai ir odai kenksmingus ultravioletinius
  spindulius. Baltos spalvos diodai neturi šios kenksmingos komponentės. Žemiau pateiktame paveiksle
  matome tipinio baltos spalvos diodo spektrą.
  Pav. Baltos spalvos diodo spektrinis galios pasiskirstymas
  Kaip matome, diodo spektre nėra ne tik žmogui kenksmingos ultravioletinės komponentės, bet ir
  infraraudonosios (kitaip tariant, diodai nespinduliuoja šilumos). Infraraudonąją spektrinę komponentė
  turi visos kaitrinės ir halogeninės lemputės (kaitrinė lempa 95% elektros energijos paverčia šiluma). Jūs
  turbūt pastebėjote, kad kai jos veikia prie jų neįmanoma prisiliesti, nes yra nusideginimo galimybė. Arba
  karštą vasaros vakarą net nesinori įsijungti šviesų, nes jos dar labiau kaitina kambarį. Jeigu Jūs
  kondicionuojate savo patalpas, tai kondicionieriai yra papildomai apkraunami, nes reikia pašalinti nuo
  lempų sklindančią šilumą. Šiuo atveju geriausia išeitis – diodiniai šviestuvai. Jie ne tik sumažins Jūsų
  išlaidas elektros energijai, bet ir netyčia prie jų prisilietę Jūs nenudegsite (šviestuvo temperatūra nepakyla
  aukščiau +40°C).
  Taip pat reikia prisiminti, kad visos lempos turi dūžtančią kolbą. Jei turite judrius vaikus arba jei
  patys netyčia numestumėte ant žemės lemputę ji greičiausiai suduš. Pavojus kils ne tik susipjaustyti, bet
  ir apsinuodyti gyvsidabrio garais. Šiuo požiūriu diodai yra žymiai pranašesni, nes juose nėra dūžtančių
  dalių ir jie patys yra atsparūs agresyviai aplinkai. Juos netgi galima naudoti ant sunkiosios kelių
  priežiūros technikos. Halogeniniai žibintai neatlaiko vibracijų ir momentaliai perdega, o šviesos diodai
  patikimai veikia toliau.
  Kaip jau anksčiau buvo minėta, diodiniai šviestuvai labai taupiai vartoja elektros energiją ir mažina
  Jūsų išlaidas. O pažvelgus globaliau, Jūs ne tik mažinate savo išlaidas, bet ir mažinate į atmosferą
  išmetamo anglies dvideginio kiekį (kitaip dar vadinamas „šiltnamio“ dujos). Lietuvoje pagaminus 1kWh
  elektros energijos į atmosferą išmetama 0,5 kilogramo anglies dvideginio (Lietuvoje 30% elektros
  energijos pagaminama šiluminėse elektrinėse deginant kietą arba skystą kurą). Taigi, apšvietimui
  naudodami šviesos diodus Jūs prisidėsite prie šiltnamio efekto mažinimo. Kartu gyvenkime švaresnėje
  aplinkoje ir džiaukimės šviesos diodų teikiamais privalumais.
  Bendrai taikomų apšvietimo normų lentelė skirta patalpų, kurių lubos ne aukštesnės nei 3 m, apšvietimui
  Patalpų tipas Rekomenduojamas LED
  lempų galingumas norint
  apšviesti patalpos 1 m2
  Patalpos, kur naudojama
  pritemdyta šviesa
  Miegamasis
  1 – 1,2 W
  Vidutinio apšviestumo
  patalpos
  Sanitarinis mazgas,
  darbo kabinetas,
  vaikų kambarys
  1,5 – 1,8 W
  Ryškiausiai
  apšviečiamos patalpos
  Svetainė
  2 W
  Šis, rekomenduojamas apšviestumas turėtų būti taikomas didelio galingumo ir didelio našumo
  aukštos kokybės diodams. Todėl prieš įsigydami Jums patinkantį šviestuvą pasidomėkite ne tik diodų
  kilmės šalimi, bet ir jų našumu. Kokybiškų diodų efektyvumas apibūdinamas liumenų iš elektros
  energijos vato santykiu, t.y. kokį Jūs gausite šviesos srautą suvartoję 1 W elektros. Kokybiškų diodų
  efektyvumas yra didesnis nei 100 liumenų/W. Jei šis santykis yra mažesnis, tai Jums reikės suvartoti
  daugiau elektros energijos norint turėti tokį patį apšviestumą, kaip su kokybiškais diodais. Mūsų siūlomi
  diodai yra ne tik efektyvūs, bet ir taupūs. Norimą šviesos kiekį mes siūlome už labai patrauklią kainą.
  DĖMESIO! Pateikti skaičiavimai tinka tik UAB “LUMILITA“ siūlomiems kokybiškiems
  PHILIPS-LUMILEDS diodams. Įspėjame, kad kiti parduodami diodai gali būti su ženkliai prastesnėmis
  charakteristikomis. Iki 3 kartų mažesniu ryškumu ir iki 10 kartų trumpesniu švietimo resursu.
  Trumpai apie tai ko reikėtų pasiklausti šviestuvų pardavėjo prieš perkant diodinius šviestuvus:
  1. Ar pardavėjas žino kokio gamintojo diodai naudojami šviestuve?
  2. Ar pardavėjas žino koks yra diodų našumas?
  3. Ar išspręstas diodų aušinimo klausimas?
  4. Ar yra galimybė rinktis lęšius, dedamus ant diodo?
  5. Kokia garantija Jums bus suteikta?
  6. Ar yra galimybė valdyti šviestuvų efektus?
  7. Ar galima bus pasikeisti diodus pasibaigus jų tarnavimo laikui?
  [contact-form-7 id="38" title="Untitled"]
 • Drėgnos patalpos. Kaip jas planuoti?
 • Termovizija- jūsų namo ligų diagnostika
 • Vėdinimas. Tinkamo vėdinimo problemos ir sprendimo būdai
 • Pelėsis. Kaip jis atsiranda ir kaip jį naikinti?