www.meistras1.lt 8-677-72 100

MEISTRAS Į NAMUS AR VERSLĄ PIGIAU – VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE IR KITUOSE MIESTUOSE

Termoviziniai tyrimai

 • Termoviziniai tyrimai

  Kiekvienas kūnas spinduliuoja įvairias elektromagnetines bangas. Tai vyksta dėl jame vykstančių tarpmolekulinių procesų. Iš visų elektromagnetinės spinduliuotės  rūšių galima išskirti vieną, kuris vyksta visuose kūnuose, - tai šiluminį spinduliavimą. Trumpai tariant, visi kūnai, šiltesni už absoliutų nulį, išspinduliuoja įvairaus ilgio infraraudonųjų spindulių (šilumines) bangas.

  Prietaisai gebantys vizualizuoti kūno infraraudonają spinduliuotę, vadinami infraraudonųjų spindulių kameromis arba termovizoriais. Nuotraukos daromos termovizoriumi vadinamos termonuotraukomis, o pati termovizija - tai gebėjimas suprasti ir analizuoti termovizoriumi gautą informaciją.

  Šūkis - "Analizuok ir taupyk!" Mes analizuosime, o Jūs taupysite. Kaip visa tai vyks, sužinosite trumpai paskaitę apie mūsų paslaugas.

  Siekdami taupyti Jūsų lėšas ir laiką, butų, privačių namų, pramoninių pastatų šilumos nuostolių analizės srityje, teikiame šias paslaugas:
  • Pastatų termovizinis tyrimas ir defektinių vietų nustatymas.
  • Pastato termovizinis tyrimas su rekomendacijomis renovacijai.
  • Stogų šiluminės izoliacijos stovio tyrimas.
  • Drėgmės kaupimosi vietų "rasos taško" nustatymas.
  • Grindų apšildymo sistemos defektų nustatymas.

  Vamzdynai - tai neatsiejama kiekvieno statinio ar būsto dalis. Pažeista ar nesandari vamzdynų sistema, laikui begant, neišvengiamai sukels nepageidaujamų padarinių. Siūlome Jums padėti to išvengti ir šioje srityje teikia šias paslaugas:
  • Defektinių vamzdyno izoliacijos vietų nustatymas.
  • Šildymo sistemos grindyse ir sienose defektinių vietų nustatymas.
  • Sienose esančios, centrinės šildymo sistemos vamzdžių tikslios vietos radimas.
  • Škysčių ištekėjimo iš vamzdžių ir jų kaupimosi vietos nustatymas.
  • Apnašų vamzdžio viduje vietos nustatymas.

  Vienas iš svarbiausių faktorių užtikrinančių saugų ir jaukų būstą yra tinkamai ir kvalifikuotai įrengta elektros instaliacija. Netvarkingas namų elektros ūkis stipriai padidina riziką žmogaus sveikatai bei jo turtui. Elektros ūkio termoviziniuose tyrimuose siūlome Jums šias paslaugas:
  • Pastato elektros instaliacijos defektų nustatymas.
  • Elektros prietaisų techninio stovio tyrimas.
  • Šildymo ar šaldymo įrenginių techninio stovio tyrimas.
  • Pažeistų ar netvarkingų kontaktinių sujungimų nustatymas.
  • Technologinių procesų įrenginių susidvėjimo tyrimas ir priežiūra.

  Nuotraukos daromos termovizoriumi - vadinamos termonuotraukomis. Atliekant šiluminę objektų analizę, jos būtinos vėlesniam ir nuodugnesniam tyrimui, įsigilinant į problemines tiriamo objekto vietas. Šios nuotraukos yra unikalios tuo, kad jų pagalba galima atlikti keleto dimensijų tyrimus. T.y. vienoje termonuotraukoje galime matyti keleto tiriamo objekto taškų skirtingas temperatūras. Atliekant analizę, lyginant tarpusavyje tiriamo objekto skirtingų taškų temperatūrą, galima tiksliau įvardinti problemines-defektines objekto vietas ir jų priežastis. Termonuotraukose galima aiškiai matyti per kur į namą žiemą skverbiasi šaltis, kur kaista netaisyklingai sujungti elektros laidai, netvarkingus elektros įrenginių kontaktus, elektros įrengimuose kaistančius guolius, skriemulius, blogas vamzdynų izoliacijos vietas, nuotekių iš vamzdyno vietas ir t.t. Termonuotrauka tai paveikslėlis, kuriame pavaizduotas žmogaus akiai nematomas kūnų infroraudonosios spinduliuotės intensyvumas. Kitaip tariant, šilumos išspinduliuotas kiekis.     Termonuotrauka gali būti ne vien priemonė šiluminei analizei atlikti. Tai puiki dekoracija namams bei išradinga dovana draugui.

  Užsisakykite meistro paslaugas dabar, spausdami čia.- PASLAUGOS UŽSAKYMAS.

  Grįžti į kitas meistro paslaugas.

  Taip pat siūlome Jums priimtinomis sąlygomis atlikti Jūsų bendrovės statomų (naujai statomų, rekonstruojamų, kapitaliai remontuojamų), parduodamų, nuomojamų ar valdomų pastatų energinio naudingumo sertifikavimą, vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 2.01.09:2005 „Pastatų energinis naudingumas. Energinio naudingumo sertifikavimas“ nuostatomis. Pastato energinio naudingumo sertifikavimas yra reglamentuotas procesas, kurio metu nustatomas pastato energijos sunaudojimas, įvertinamas pastato energinis naudingumas priskiriant pastatą energinio naudingumo klasei ir išduodamas pastato energinio naudingumo sertifikatas.

  Primename, kad vadovaujantis LR statybos įstatymo 43(1) straipsnio 3 dalimi pastatų energinio naudingumo sertifikavimas nuo 2009-01-01 (išskyrus naujai statomus pastatus, kurie sertifikuojami nuo 2007-01-01) privalomas:
  1) statant, parduodant ar išnuomojant pastatus;
  2) didesniems kaip 1000 m2 naudingojo vidaus patalpų ploto viešbučių, administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, transporto, kultūros, mokslo, gydymo ir poilsio paskirties pastatams. Šiuose pastatuose gerai matomoje vietoje turi būti iškabintas žmonėms gerai įžiūrimas ne senesnis kaip 10 metų pastato energinio naudingumo sertifikatas.

  Paslaugos:
  Pastatų energinio naudingumo sertifikavimas;
  Energinio naudingumo klasės nustatymas;
  Konsultavimas energijos taupymo pastatuose klausimais;
  Energijos taupymo priemonių pastatuose įdiegimo ekonominis vertinimas;

  Užsisakykite meistro paslaugas dabar, spausdami čia.- PASLAUGOS UŽSAKYMAS.

  Grįžti į kitas meistro paslaugas.

  [contact-form-7 id="38" title="Untitled"]
 • Medžio dirbiniai
 • Laiptai
 • Interjeras
 • Baldų gamyba
 • Valymo paslaugos
 • Biuro technikos remontas